Dzień dziecka na Wydziale SiMR

Jak co roku, w dniu 1 czerwca na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej świętujemy Dzień Dziecka. Na tę okazję współpracująca z Zakładem Pojazdów Szynowych firma COBI przygotowała tor wyścigowy usypany z produkowanych przez siebie klocków. Zachęcamy wszystkich pracowników Politechniki Warszawskiej by wraz ze swoimi pociechami zechcieli odwiedzić Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych i pomogli nam zdemontować „samowolę budowlaną” znajdującą się na I piętrze naszego budynku.

Festiwal Hipolita i Ludwiki - Święto Kolonii Wawelberga

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Hipolita i Ludwiki – Święto Kolonii Wawelberga, którego obchody odbędą się 29 maja w godzinach 14:00÷21:00 na terenie Kolonii Wawelberga przy ulicy Górczewskiej 15 w Warszawie.

Spotkanie z firmą General Electric

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów, zwłaszcza tych zainteresowanych praktykami, stażami i podjęciem zatrudnienia, na spotkanie z firmą General Electric, które odbędzie się 23 maja (poniedziałek) w godzinach 14:00-16:00 w sali multimedialnej.

Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych

Dziekan oraz Rada Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej zapraszają w dniu 20 maja 2022 r. na obchody Dnia Wydziału SiMR PW, które będą zorganizowane na terenie gmachu Samochodów i Ciągników przy ul. Narbutta 84 oraz przyległych obiektów.

Noc Muzeów na Politechnice Warszawskiej

Jak wyglądają zakamarki PW niedostępne na co dzień? Gdzie najczęściej można spotkać naszych rektorów? Czy w świecie inżynierów jest miejsce na zabawę? Żądnych wiedzy i naukowych przygód zapraszamy na Politechnikę wieczorem 14 maja. Dajcie się zaskoczyć!

Drzwi Otwarte Wydziału SiMR – 28 maja 2022 r.

W sobotę 28 maja serdecznie zapraszamy wszystkich kandydatów na studia oraz inne osoby zainteresowane na Drzwi Otwarte Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych. Wydarzenie odbędzie się w formie stacjonarnej, równolegle w dwóch miejscach:

• Gmach Główny Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1) w godzinach 10:00-16:00.
  • Gmach Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych (ul. Narbutta 84) w godzinach 12:00-16:00.

W czwartek 12 V 2022 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 12 V 2022 r. (czwartek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Mobilna platforma kryminalistyczna opracowana na wydziale SiMR nagrodzona

Mobilna platforma kryminalistyczna jest przeznaczona do prowadzania kryminalistycznych oględzin na miejscu zdarzenia przez ekspertów i techników kryminalistyki. Urządzenie zostało zaprezentowane na Międzynarodowych Targach Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE w Kielcach i zdobyło główną nagrodę.

W środę 4 maja 2022 r. zajęcia według planu wtorkowego

W dniu 4 V 2022 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego we wtorki.

Finał VI edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PW

W dniu 21 kwietnia 2022 roku na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PW odbył się Finał VI Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej z zakresu Pojazdów i Maszyn. Do Finału Konkursu zakwalifikowano, na podstawie wyników uzyskanych w półfinale 72 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Zwycięzcą Konkursu okazał się:

p. Kacper Raducha reprezentujący Zespół Szkół Mechanicznych w Białymstoku. Gratulujemy!!!