Letni kurs internetowy na temat druku 3D i projektowania

Organizacja studencka BEST Bratysława przygotowała letni, 5-dniowy kurs internetowy (4-8 VII 2021 r.), podczas którego można zdobyć wiedzę na temat druku 3D i projektowania konstrukcji wytwarzanych technologią przyrostową.

Odszedł ostatni z trójki twórców Katedry Technologii na Wydziale SiMR

Odszedł mgr inż. Zdzisław Bogacz, ostatni z wybitnej trójki „muszkieterów” profesora Tadeusza Kosiewicza, twórcy Katedry Technologii na wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych

W dniu 12 maja przypada Dzień Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych.

Akcja kwaterunkowa do DS na rok akademicki 2021/2022

Do 15 maja przyjmowane są wnioski o przydzielenie miejsce w Domu Studenckim w przyszłym roku akademickim.

Webinar „One way ticket” o podróży maszyn w projekcie relokacji fabryki Danfoss

Biuro Karier PW oraz firma Danfoss zapraszają na webinar „One way ticket”, czyli o podróży maszyn w projekcie relokacji fabryki Danfoss. Wirtualne spotkanie prowadzone będzie z nowopowstałej hali produkcyjnej w Grodzisku Mazowieckim.

W środę 12 maja 2021 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 12 V 2021 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Stypendium im. Mieczysława Króla

Uprzejmie informujemy, że ruszył nabór wniosków o stypendium im. inż. Mieczysława Króla na rok akademicki 2021/2022. Wnioski o przyznanie stypendium można składać do 1 czerwca br.

Portal edukacyjny Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości otwiera portal edukacyjny o nazwie Akademia PARP, którego celem jest dostarczanie wiedzy z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej.

Przyznane stypendia rektorskie

Prezentujemy listę studentów, którym zostało przyznane stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej za wyniki w nauce lub osiągnięcia naukowe, sportowe bądź artystyczne. Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy!

VI edycja programu stażowego „Energia dla Przyszłości”

Interesujesz się sektorem energetycznym? Chcesz zdobyć unikalną wiedzę i doświadczenie, dowiedzieć się jak wygląda praca w Ministerstwie Klimatu i Środowiska oraz dużych firmach energetycznych, a także zyskać perspektywę interesującej pracy w tym sektorze?