Aktualności

Dni otwarte „Faurecia Explorer's Academy”

Ffirma Faurecia serdecznie zaprasza studentów Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych na dni otwarte pod hasłem „Explorers’ Academy”, które organizowane są wraz z Biurem Karier Politechniki Warszawskiej.

Webinarium „ANSYS na Politechnice Warszawskiej”

W środę 20 kwietnia 2022 roku o godzinie 14:00 odbędzie się webinarium poświęcone oprogramowaniu ANSYS na Politechnice Warszawskiej. W trakcie spotkania firma MESco opowie o dostępnych licencjach na Politechnice Warszawskiej, o możliwościach udostępnianego oprogramowania oraz zasadach korzystania z licencji przez studentów, doktorantów i pracowników.

W środę 20 kwietnia 2022 r. zajęcia według planu poniedziałkowego

W dniu 20 IV 2022 r. (środa) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w poniedziałki.

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych
Świąt Wielkiej Nocy
pełnych wiary, nadziei i miłości

w imieniu społeczności akademickiej
Wydziału Samochodów i  Maszyn Roboczych PW

życzy

Piotr Przybyłowicz

Dziekan

 

 

Spotkanie z przedstawicielami przemysłu w sprawie praktyk zawodowych

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z przedstawicielami przemysłu w sprawie praktyk zawodowych (i ewentualnego zatrudniania) w dniu 13.04.2022 (środa) na platformie MS TEAMS od godziny 16:00. Szczegóły spotkania i można znaleźć na platformie MS TEAMS spotkania.

Studenci SiMR laureatami prestiżowego stypendium Ministra Edukacji i Nauki

Hubert Bukowiecki i Franciszek Gawiński, studenci kierunku Inżynieria Pojazdów Elektrycznych i Hybrydowych na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych, otrzymali stypendium Ministra Edukacji i Nauki. Jest to wyróżnienie przyznawane za wyjątkowe osiągnięcia naukowe, sportowe lub artystyczne.

Student SiMR laureatem EU Changemakers na temat cyberbezpieczeństwa

Ohad Mehmood, student kierunku Mechatronics of Vehicles and Construction Machinery, reprezentował Wydział SiMR w debacie oxfordzkiej na temat cyberbezpieczeństwa, zorganizowanej przez European University College Association w ramach inicjatywy EU Changemakers.

Bezpłatna opieka medyczna – numer telefonu dla studentow

Od 04.04.2022 uruchomiony zostaje specjalny numer telefonu na potrzeby bezpłatnej opieki medycznej dla studentów Politechniki Warszawskiej.

Konkurs dla studentów „Innowacje w Przemyśle EXPO KATOWICE”

Z okazji odbywających się już prawie od 40 lat Międzynarodowych Targów EXPO KATOWICE (Targi Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego, Targi EcoDom, Targi B2Energy oraz Targi Maszyn i Urządzeń) w dniach od 6 do 9 września 2022 r. organizowany jest tradycyjnie konkurs dla studentów, pod hasłem „Innowacje w Przemyśle EXPO KATOWICE”.

Lista rankingowa kandydatów do stypendium rektorskiego

Prezentujemy listę rankingową kandydatów do stypendium Rektora Politechniki Warszawskiej, przyznawanego za wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe, wysokie wyniki sportowe lub osiągnięcia artystyczne.