Ankieta „Pracodawca dla inżyniera”

Stowarzyszenie Studentów BEST oraz Dział Badań i Analiz CZIiTT PW zaproszają wszystkich studentów uczelni technicznych do udziału w badaniu, dzięki któremu poznamy Wasze preferencje w obszarze zatrudnienia.

Zapisy do VI edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej PW

Rozpoczęły się zgłoszenia do VI edycji Konkursu Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej w zakresie Pojazdów i Maszyn. Regulaminowy okres zgłoszeń do Konkursu to 31 I - 07 III 2022 r. Eliminacje (etap szkolny) zostaną przeprowadzone w dniu 24 marca 2022 r.

Szkoły, których uczniowie chcieliby wziąć udział w konkursie, powinny dokonać zgłoszenia z podaniem dokładnej liczby swoich uczestników oraz zadeklarować przeprowadzenie dla nich etapu szkolnego. Zgłoszenie takie powinno być dokonane za pomocą formularza, który jest dostępny na stronie internetowej Wydziału SiMR PW.

Od 24 I do 22 II zajęcia dydaktyczne, egzaminy i zaliczenia w trybie zdalnym

Zgodnie z decyzją Rektora nr 7/2022 z 20 stycznia 2022 roku, od 24 stycznia do 22 lutego 2022 roku zajęcia dydaktyczne oraz egzaminy i inne zaliczenia odbywają się w trybie zdalnym.

Webinarium „Tunelove” 3

Serdecznie zapraszamy do udziału w trzecim odcinku organizowanego przez firmę PORR webinarium „Tunelove”, który zostanie wyemitowany 31 I 2022 roku o godz. 10:00.

Nabór na wyjazdy w ramach programu ATHENS

22 stycznia 2022 roku rozpocznie się nabór na kolejną turę wyjazdów w ramach programu ATHENS, realizowaną w terminie 12-19 marca 2022 r.

Rekrutacja na studia II stopnia rozpoczynające się w semestrze letnim 2021/2022

Od 11 stycznia do 4 lutego 2022 r. na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych prowadzona jest rekrutacja na studia stacjonarne II stopnia rozpoczynające się od semestru letniego roku akademickiego 2021/2022.

Drive Innovation – konkurs dla studentów

• Interesujesz się innowacjami z branży motoryzacyjnej i transportowej?
  • Nie są Ci obce zagadnienia takie jak zrównoważony rozwój, elektromobliność czy gospodarka obiegu zamkniętego?
  • Pragniesz mieć wpływ na rozwój zrównoważonego transportu?

Jeśli tak, zapraszamy do udziału w konkursie Drive Innovation!

II spotkanie „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”

Planowane jest drugie spotkanie informacyjne „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”, które będzie miało miejsce w piątek, 14.01.2022, o godz. 12:30 w trybie zdalnym. Odsyłacz do spotkania: https://vtc.ron.mil.pl/meeting/141698098?secret=7JjX20C4Zo3jgAlDINVNXw".

W poniedziałek 10 stycznia 2022 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 10 I 2022 r. (poniedziałek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

KOLEJ na Święta z SiMR-em

Wydarzenie KOLEJ na Święta z SiMR-em wpisuje się w szereg działań Wydziału SiMR odwołujących się do tradycji projektowania pojazdów szynowych na PW. Dodatkowym wątkiem kształtującym zorganizowane w dniu 5 grudnia spotkanie, było pragnienie upamiętnienia roku 2021 jako Roku Kolei.