Życzenia świąteczne i noworoczne

Politechniki Warszawskiej

Dziekan Wydziału
prof. dr hab. inż. Piotr Przybyłowicz

Konkurs stażowy dla studentów wszystkich kierunków studiów

Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza studentów wszystkich kierunków studiów do udziału w partnerskim konkursie „Masz staż”.

We wtorek 21 grudnia 2021 r. zajęcia według planu piątkowego

W dniu 21 XII 2021 r. (wtorek) zajęcia będą się odbywały według planu obowiązującego w piątki.

Webinarium „Podstawy prawa pracy – bezpieczne wejście na rynek pracy”

Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie we współpracy ze Związkiem Harcerstwa Rzeczypospolitej Okręg Mazowiecki zaprasza na poprowadzone przez Inspektorów Pracy bezpłatne webinarium „Podstawy prawa pracy – bezpieczne wejście na rynek pracy”, które odbędzie się 13 grudnia o godzinie 16:00.

Zapraszamy do sklepu Politechniki Warszawskiej

Poszukującym niestandardowych, oryginalnych i ciekawych upominków polecamy sklep Politechniki Warszawskiej: www.sklep.pw.edu.pl.

Spotkanie „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”

Serdecznie zapraszamy naszych Studentów na spotkanie „Jak zostać żołnierzem Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni”, które odbędzie się 14.12.2021 od godziny 10:30 w trybie on-line (platforma VTC): https://vtc.ron.mil.pl/meeting/880848954?secret=pkhuF3KlW7LGzbrWWqy02w

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową – jubileuszowa XXV edycja [aktualizacja]

W związku z dużym zainteresowaniem Konkursem termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 10.12.2021 r. Pozostałe terminy zawarte w harmonogramie nie ulegają zmianie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowej XXV edycji Konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych. W tym roku, po raz pierwszy w swojej historii, Konkurs obejmuje nie tylko prace magisterskie, ale również inżynierskie!

Informacja o szczepieniach i obowiązku zakrywania ust i nosa na terenie Gmachu SiC

Uprzejmie przypominamy, że na mocy zarządzenia nr 110/2021 Rektora PW, na terenie Gmachu Samochodów i Ciągników, we wszystkich pomieszczeniach i przestrzeniach zamkniętych, obowiązuje nakaz zakrywania, przy pomocy maseczki, ust i nosa, z wyjątkiem przypadków określonych w ust. 2 i 3 zarządzenia oraz w aktualnie obowiązujących przepisach prawa.

Można już rejestrować się na kolejną turę (3 i 4 XII 2021 r.) szczepień przeciw COVID-19 szczepionką Pfizer w zorganizowanym dla środowiska akademickiego PW stacjonarnym punkcie szczepień.

Narzędzia inżynierskie firmy MathWorks – seminaria sieciowe

Zapraszamy do udziału w dwóch seminariach sieciowych, skierowanych do pracowników i studentów zainteresowanych tematyką systemów autonomicznych w pojazdach oraz zagadnieniem modelowania pojazdów hybrydowych.

Akcja „Szlachetna Paczka” na Politechnice Warszawskiej

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia Samorząd Studentów PW organizuje akcję „Szlachetna Paczka”, której celem jest wsparcie rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. W ubiegłych latach akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem pracowników naszego Wydziału. Również w tym roku zachęcamy Państwa do zaangażowania się w pomoc.