Obrony rozpraw doktorskich

W dniu 17 IX 2019 r. o godz. 11:30 mgr inż. Piotr Bartkowski przystąpi do publicznej obrony rozprawy doktorskiej zatytułowanej „Badania empiryczne i modelowanie dyssypatorów energii wykorzystujących pakowane próżniowo granulaty”.

W dniu 20 IX 2019 r. o godz. 11:00 mgr inż. Krzysztof Więcławski przystąpi do publicznej obrony rozprawy doktorskiej zatytułowanej „Modelowo wsparta diagnostyka wczesnych faz rozwoju uszkodzeń wtryskiwaczy paliwowych”.

W dniu 23 IX 2019 r. o godz. 11:00 mgr inż. Marek Kamiński przystąpi do publicznej obrony rozprawy doktorskiej zatytułowanej „Analiza parametryczna rozdzielaczy proporcjonalnych stosowanych w automatyzacji pracy koparki podsiębiernej”.

W dniu 24 IX 2019 r. o godz. 11:15 mgr inż. Mariusz Sadowski przystąpi do publicznej obrony rozprawy doktorskiej zatytułowanej „Ocena nierównomierności nacisków w przestrzennym zagadnieniu kontaktowym z zastosowaniem metody elementów skończonych”.

Wszystkie obrony odbędą się w sali 3.12 w budynku wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych przy ul Narbutta 84 w Warszawie.

Z rozprawami można zapoznać się w Bibliotece Głównej PW, mieszczącej się przy Placu Politechniki 1.

Dokumentacja dotycząca bronionej rozprawy doktorskiej mgr. inż. Piotra Bartkowskiego »

Dokumentacja dotycząca bronionej rozprawy doktorskiej mgr. inż. Krzysztofa Więcławskiego »

Dokumentacja dotycząca bronionej rozprawy doktorskiej mgr. inż. Marka Kamińskiego »

Dokumentacja dotycząca bronionej rozprawy doktorskiej mgr. inż. Mariusza Sadowskiego »