X Sympozjum „Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów”

W dniu 2 czerwca 2017 w godz. 10:00 - 15:30 Instytut Pojazdów PW organizuje na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej X ogólnopolskie Sympozjum „Historyczny Rozwój Konstrukcji Pojazdów”.

Tematem wiodącym tegorocznej, jubileuszowej edycji będą „Nowoczesne technologie w rekonstrukcji pojazdόw zabytkowych, czyli współczesne, zaawansowane metody wykorzystywane w procesach konserwacji, renowacji, restauracji i odbudowie obiektów o znaczeniu historycznym.

Sympozjum rozpocznie sesja plenarna (godz.10), podczas której wygłoszone zostaną tematyczne referaty. Po niej zaplanowana jest część plakatowa, prezentująca osiągnięcia uczestników sympozjum związane z tematyką tegorocznej edycji. Sympozjum zakończy ekspozycja i prezentacja pojazdów historycznych i współczesnych na parkingu Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

Zapraszamy osoby zainteresowane osiągnięciami dawnej i współczesnej myśli inżynierskiej, studentów i wykładowców kierunków technicznych, rzeczoznawców, muzealników oraz wszystkich sympatykόw motoryzacji.

Więcej szczegółów na stronie: www.hrkp.simr.pw.edu.pl