Narzędzia inżynierskie firmy MathWorks – seminaria sieciowe

Zapraszamy do udziału w dwóch seminariach sieciowych, skierowanych do pracowników i studentów zainteresowanych tematyką systemów autonomicznych w pojazdach oraz zagadnieniem modelowania pojazdów hybrydowych.  

Na oba wydarzenia wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

 
„Projektowanie i testowanie systemów ADAS/AD z wykorzystaniem narzędzi firmy MathWorks”
Termin: 2 grudnia 14:15 – 16:00

Wprowadzenie do tematyki systemów autonomicznych w pojazdach. Celem prezentacji jest zapoznanie uczestników z tym obszarem branży motoryzacyjnej, silnie wspieranym przez środowisko MATLAB, Simulink i wewnętrzne aplikacje. Przedstawiona zostanie metodologia pracy oraz podstawowe narzędzia, w tym RoadRunner, Driving Scenario Designer oraz Vehicle Dynamics Blockset wykorzystywane przez główne koncerny z całego świata. Szczegółowa agenda znajduje się na stronie rejestracji.

 
 „Modelowanie pojazdu hybrydowego z wykorzystaniem narzędzi firmy MathWorks”
Termin: 9 grudnia 14:15 – 16:00

Prezentacja narzędzi, które umożliwiają utworzenie modelu wysokiego poziomu samochodu hybrydowego (HEV), rozwiązań aplikowanych w przemyśle i technik modelowania. W trakcie seminarium zostanie poruszony temat projektowania sterowania silnika elektrycznego, modelowania baterii i systemu zarządzania baterią. Więcej informacji można znaleźć na stronie rejestracji.

 

Organizatorem jest firma Oprogramowanie Naukowo–Techniczne, dystrybutor oprogramowania firmy The MathWorks, Inc. w Polsce.