KN Sportów Samochodowych

Koło Sportów Samochodowych zajmuje się szeroko rozumianym problemem sportów motorowych, począwszy od zagadnień projektowych, przez własnoręczną budowę, a skończywszy na udziale w zawodach.

Zespół aktywnie udziela się w życiu Politechniki Warszawskiej biorąc udział m.in. w Targach Kół Naukowych KONIK, a także spełnia swoje idee poprzez uczestnictwo w zawodach Lap Race i Real Race oraz wyścigach na 1/4 mili.

Lotus - 7

Główne założenia studentów to edukacja oraz rozwijanie pasji. Aktywny udział w kole naukowym umożliwia rozwinięcie umiejętności nabytych podczas toku studiowania poprzez praktyczne zastosowanie tej wiedzy. Osoby dłużej zajmujące się projektami dzielą się swoją wiedzą  z młodszymi kolegami, przez co przygotowują ich do samodzielnej pracy. Kolejnym atutem takiej działalności jest rozrywka: start w zawodach dostarcza mnóstwo emocji związanych z możliwością konkurowania z innymi fanami motoryzacji. Studenci Politechniki Warszawskiej połączyli przyjemne z pożytecznym: zespół organizując zawody skupia się na obsłudze imprez motoryzacyjnych, promocji, marketingu i logistyce oraz przystępuje do konkursu z nie mniejszym zapałem niż do przygotowań.