Projekty

Geneva Motor Show

Wyjazd dydaktyczny organizowany dla miłośników i pasjonatów motoryzacyjnych. Szwajcarski Salon Samochodowy jest jednym z najważniejszych wydarzeń tego typu na świecie. Wyjazd łączy w sobie także wizyty w miastach europejskich, fabrykach, a także muzeach takich jak muzeum Mercedesa w Stuttgarcie. Rokrocznie na tygodniowy wyjazd jedzie około 70 osób.

Targi Motor Show Poznań

Odpowiednik szwajcarskiego Salonu Samochodowego, nieco na mniejszą skalę. Jednak i tam nie może nas zabraknąć. Wyjazd cieszy się zawsze ogromną popularnością wśród naszych studentów.

Wybory Miss i Mistera Wydziału

Wydziałowe wybory Miss i Mistera są wieloletnią tradycją na Politechnice Warszawskiej. Na naszym wydziale są organizowane z niezwykłą starannością.

SiMRowa WZtka

Mikołajkowa impreza jest obowiązkowym wydarzeniem w kalendarzu każdego SiMRowca, nie brakuje tu charytatywnych loterii, doborowego towarzystwa i świetnej zabawy.

Majówka pod Żaglami

Jest to rejs nie tylko dla miłośników żeglarstwa, ale również dla tych, którzy nigdy nie mieli z tym do czynienia. Nad wszystkim będą czuwać nasi najlepsi sternicy i to oni dostarczą Wam wyjątkowych wrażeń na mazurskich jeziorach.

Wyjazd integracyjny

Wyjazd dedykowany dla studentów, którzy dopiero zaczynają przygodę na naszym wydziale. Organizowany zawsze na początku października, pozwala studentom zaaklimatyzować się i poznać specyfikę wydziału.