Konkursy na najlepszą pracę dyplomową

XX konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR

W dniu 19.01.2017 r (czwartek) odbył się finał XX konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną w roku akademickim 2015/2016.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR w roku ak. 2014/15 - edycja XIX

Konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR w roku ak. 2014/15 - edycja XIX

XIX edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską

W dniu 28.01.2016 roku odbyło się Seminarium Finałowe XIX edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale SiMR w roku akademickim 2014/2015. Konkurs odbywał się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. Jana Szmidta.

Zwycięzcą Konkursu i zdobywcą I nagrody (Profesorów Wydziału) okazał się: mgr inż. Paweł Mężydło za pracę: „Projekt i wykonanie maszyny wytrzymałościowej do badań w zakresie obciążeń 1 - 1000N”.
Promotorem pracy był dr inż. Przemysław Siemiński a Opiekunem naukowym prof. nzw. dr hab. inż. Piotr Skawiński

Konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR w roku ak. 2013/14 - edycja XVIII

Konkurs na najlepszą pracę magisterską obronioną na wydziale SiMR w roku ak. 2013/14 - edycja XVIII

XVIII edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską

W dniu 05.02.2015 roku odbyło się Seminarium Finałowe XVIII edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale SiMR w roku akademickim 2013/2014. Konkurs odbywał się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. Jana Szmidta.

Zwycięzcami Konkursu i zdobywcami I nagrody (Profesorów Wydziału) okazali się: mgr inż. Mariusz Sołtysiak i mgr inż. Marek Tarwacki za pracę: „Projekt wiertarki półautomatycznej do wiercenia w wyrobach wykonanych metalurgią proszków spiekanych”

XVII edycja Konkursu na najlepszą pracę magisterską

W dniu 04.02.2014 roku odbyło się Seminarium Finałowe XVII edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską obronioną na Wydziale SiMR w roku akademickim 2012/2013. Konkurs odbywał się pod patronatem Jego Magnificencji Rektora Politechniki Warszawskiej, prof. Jana Szmidta.

Zwycięzcą Konkursu i zdobywcą I nagrody (Profesorów Wydziału) okazał się: mgr inż. Łukasz Zieliński za pracę: „Propozycja metody sterowania silnika dwupaliwowego o zapłonie samoczynnym ze zmodyfikowanym układem zasilania.”