XXI edycja konkursu o nagrodę Fiat Chrysler Automobiles

Do 21 października br. przyjmowane są zgłoszenia w ramach XXI edycji Konkursu o Nagrodę Fiat Chrysler Automobiles (FCA), promującego obronione w PW w roku akademickim 2018/2019 wybitne prace inżynierskie i magisterskie oraz rozprawy doktorskie, poświęcone szeroko rozumianej tematyce motoryzacyjnej.

Konkurs o Nagrodę Fiat Chrysler Automobiles wspiera młodych inżynierów oraz naukowców podejmujących i rozwiązujących zagadnienia związane z techniką motoryzacyjną, w tym autorów nowatorskich rozwiązań konstrukcyjnych lub metod badawczych. Jest on ogłaszany na podstawie porozumienia o współpracy naukowo-technicznej pomiędzy Centrum Badawczym FIATA (Centro Ricerche Fiat), spółkami grupy FCA (FCA Poland S.A., FCA Powertrain Poland Sp. z o.o., Magneti Marelli Poland Sp. z o.o., Teksid Iron Poland Sp. z o.o.), które współfinansują nagrody oraz trzema polskimi uczelniami: Politechniką Warszawską, Politechniką Śląską w Gliwicach i Akademią Techniczno-Humanistyczną w Bielsku-Białej.

Prace do konkursu mogą być zgłaszane przez dziekana wydziału. Wymagane dokumenty należy złożyć w Zespole ds. Nauki PW (ul. Noakowskiego 18/20, pok. 405) w terminie do 21 października 2019 r.

» Obszary badawcze preferowane przez grupę FCA

» Wniosek o nagrodę FCA

Więcej informacji, wymagane dokumenty, kryteria oceny zgłaszanych prac »