Dni otwarte „Faurecia Explorer's Academy”

Ffirma Faurecia serdecznie zaprasza studentów Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych na dni otwarte pod hasłem „Explorers’ Academy”, które organizowane są wraz z Biurem Karier Politechniki Warszawskiej.

Termin: 22 kwietnia
Godzina: 10:00-14:00
Lokalizacja: Grójec (zapewniamy transport w obie strony)
Zapisy: do centrum R&D lub do zakładu produkcyjnego. Zapisy poprzez Career Center (https://bkpw.jobteaser.com/pl/events/146097-eplorers-academy-faurecia-r-d-faurecia-mechanizmy-open-day). W tym miejscu znajduje się również więcej informacji na temat tego wydarzenia, a także firmy Faurecia.
 

Dlaczego warto?

  • Studenci będą mieli możliwość odkrywania nowych technologii branży Automotive w zakładzie produkcyjnym lub centrum R&D.
  • Dowiedzą się, jak dokładnie wyglądają testy w świecie wirtualnym (testy zderzeniowe) i świecie rzeczywistym (testy na fotelach samochodowych i poduszkach powietrznych).
  • Wezmą udział w warsztatach technicznych z automatykami z działu Mechanical Engineering oraz z działu nowych projektów (centrum R&D), a także w interaktywnym zwiedzaniu zakładu produkcyjnego, w trakcie którego będą mogli się poczuć jak prawdziwi inżynierowie branży motoryzacyjnej i zapoznają się z działaniem robotów przemysłowych.