Piknik Edukacyjny i Noc Muzeów w obiektach Politechniki Warszawskiej

W sobotę 19 maja 2018 r. Politechnika Warszawska zaprasza do wspólnego spędzenia dnia i nocy. Dwanaście godzin pełnych atrakcji w ramach „Dnia i nocy PW”, przewidzianych zarówno dla młodszych, jak i starszych, na które składać się będzie tradycyjny Piknik Edukacyjny „Od Mikro do Makro” oraz „Noc Muzeów” na Politechnice Warszawskiej. Obydwa wydarzenie zostały włączone do programu obchodów stulecia odzyskania niepodległości.

W tym roku Politechnika Warszawska postanowiła połączyć 2 świetne wydarzenia: Piknik Edukacyjny „Od mikro do makro” i Noc Muzeów na Politechnice Warszawskiej. W ten sposób zarówno mali odkrywcy, jak i ci więksi będą mogli spędzić czas na naszej uczelni i odkryć jej tajemnice.

Piknik Edukacyjny, zorganizowany na terenie Kampusu Centralnego PW, będzie okazją do pokazania mniejszym odkrywcom możliwości, jakie stwarza nauka i technika. Początek o godzinie 10, a atrakcje - w tym gastronomiczne - przewidziane są do godziny 14.

Szczegółowy program Pikniku

Z kolei w ramach 15. już edycji Nocy Muzeów w Warszawie, biorąca w nich udział po raz drugi Politechnika Warszawska planuje odsłonić część swoich sekretów. Uczestnictwo we wszystkich przewidzianych atrakcjach jest oczywiście darmowe.

Program wydarzeń w ramach Nocy Muzeów na PW